Kategórie
Zoradiť podľa:
Doprava zdarma
STIHL KM 131
Srdcom Kombi Systému STIHL sú Kombi motory v dvoch výkonnostných variantoch v závislosti na spôsobe použitia. Podľa typu rukoväte je možné Kombi motor kombinovať s rôznymi Kombi nástrojmi. Motor STIHL 4-MIX šetrí životné prostredie vďaka zníženiu množstva emisií a tichšiemu..
Doprava zdarma
STIHL KM 131 R
Srdcom Kombi Systému STIHL sú Kombi motory v dvoch výkonnostných variantoch v závislosti na spôsobe použitia. Podľa typu rukoväte je možné Kombi motor kombinovať s rôznymi Kombi nástrojmi. Motor STIHL 4-MIX šetrí životné prostredi..
Doprava zdarma
STIHL KM 56 RC-E
Srdcom Kombi Systému STIHL sú Kombi motory v dvoch výkonnostných variantoch v závislosti na spôsobe použitia. Podľa typu rukoväte je možné Kombi motor kombinovať s rôznymi Kombi nástrojmi. Motor STIHL 2-MIX šetrí životné prostredie vďaka zníženiu množstva emisií ..
Doprava zdarma
STIHL KM-BF – pôdna fréza
Pre všetky Kombi motory. Pracovný záber 22 cm. Kombi nástroj pôdna fréza Vám pomôže pri kyprení a kultivácií pôd. Či sa jedná o záhon jahôd alebo šalátu, aj v malom priestore medzi rastlinami môžete cielene pracovať.Technické údaje: Hmotnosť 4,1 kg Celková dĺžka 100 cm ..
Doprava zdarma
STIHL KM-BG – fúkač
Fúkač. Pre všetky Kombi motory s okrúhlou rukoväťou. S nízkou hmotnosťou a vysokým fúkacím účinkom sa dajú rýchlo a ľahko zbaviť cesty a plochy od lístia, pokosenej trávy alebo sypkého snehu.Technické údaje: Hmotnosť 1,8 kg Celková dĺžka 89 cm ..
Doprava zdarma
STIHL KM-FCB – zarovnávač okrajov
Pre všetky Kombi motory s okrúhlou rukoväťou. Ideálny na presné zarovnávanie okrajov trávnikov a ciest a vjazdov, alebo okrajov záhonov. Veľmi vhodný i k vyrezávaniu trávnikových kobercov.Technické údaje: Hmotnosť 2,2 kg Celková dĺžka 92 cm ..
Doprava zdarma
STIHL KM-FH 145 – nožnice
Nožnice na nízke porasty s uhlovým rozpätím 145° Plynulo nastaviteľné s transportnou polohou. Pre všetky Kombi motory. Obzvlášť vhodné pre starostlivosť o vysoké a široké živé ploty alebo na strihanie plazivých porastov.Technické údaje: Hmotnosť 2,4 kg Celková dĺžka 133 cm ..
Doprava zdarma
STIHL KM-FS AC 25-2
Žací nástroj: Strunová žacia hlava AutoCut 25-2 Pre všetky Kombi motory. Ideálny pre všetky typy trávnatých porastov. Možné vymeniť žací nástroj.Technické údaje: Hmotnosť 1,2a kg Celková dĺžka 94a cm ..
Doprava zdarma
STIHL KM-FS GSB-230-4
Žací nástroj: Vyžínací nôž na trávu GSB 230-4 Pre všetky Kombi motory. Ideálny pre všetky typy trávnatých porastov. Možné vymeniť žací nástroj...
Doprava zdarma
STIHL KM-HL 0° – záhradné nožnice
Záhradné nožnice 0° – bez možnosti nastavenia uhla. Pre všetky Kombi motory s okrúhlou rukoväťou. Obzvlášť vhodné pre starostlivosť o vysoké a široké živé ploty alebo na strihanie plazivých porastov. Možnosť použitia aj uhlovej prevodovky. Pozri súvisiaci tovarTechnické úd..
Doprava zdarma
STIHL KM-HL 145° – záhradné nožnice
Záhradné nožnice s uhlovým rozpätím 145°. Plynulo nastaviteľné s transportnou polohou. Pre všetky Kombi motory s okrúhlou rukoväťou. Obzvlášť vhodné pre starostlivosť o vysoké a široké živé ploty alebo na strihanie plazivých porastov. Môžu sa použiť s kombi motormi STIHL KM 56 RC-E a..
Doprava zdarma
STIHL KM-HT – vyvetvovacia píla
Vyvetvovacia píla. Pre všetky Kombi motory s okrúhlou rukoväťou. Vďaka práci zo zeme je starostlivosť o ovocné stromy ešte pohodlnejšia a jednoduchšia. Možnosť použitia aj uhlovej prevodovky a predlžovacej tyče – pozri príslušenstvo.Technické údaje: Hmotnosť 1,8..
Doprava zdarma
STIHL KM-KB – zametacia kefa
Zametacia kefa vrátane ochranného krytu. Pre všetky Kombi motory s okrúhlou rukoväťou. Pevné štetiny vymetú nečistoty aj z hlbokých rýh a brázd. Vďaka protichodnému smeru otáčania je nečistota vrhaná smerom vpred.Technické údaje: Hmotnosť 6,4c kg Celková dĺžka 125 cm ..
Doprava zdarma
STIHL KMA 130 R
Srdcom Kombi Systému STIHL sú Kombi motory. Výkonný akumulátorový KombiMotor s vysokým krútiacim momentom a nízkou hmotnosťou. Tri výkonnostné úrovne šetria energiu a zabezpečujú optimálny výkon. Vhodný pre záhradníctvo, poľnohospodárstvo a používate..
Doprava zdarma
Chrbtový závesný systém RTS
Hlavne pri dlhšej práci šetrí energiu a výrazne redukuje tlak na chrbát. Možnosť nastavenia pre rôznu výšku strihu, určené hlavne pre vyššie polohy. Nastaviteľný podľa postavy obsluhy. Vhodný pre: HT 131, HT 133, HTA 65, HTA 85, HTE 60, HTHL-KM, HLE 71...
Doprava zdarma
Hliníková predlžovacia tyč, pre HT-KM a HL-KM
Pre HT-KM a HL-KM. Dĺžka 50 cm..
Doprava zdarma
Karbónová predlžovacia tyč
Mimoriadne ľahká predlžovacia tyč. Materiál tyče: karbón. Dutý hriadeľ: hliník. Predĺženie dosahu: 1m. Pre vyvetvovaciu pílu HT-KM a predĺžené záhradné nožnice HL-KM...
Doprava zdarma
Predlžovacia tyč
Príslušenstvo pre nástroj HT-KM a HL-KM...
Doprava zdarma
Uhlová prevodovka
Pre HT 56 C-E, HT 131, HTE 60, KM-HL 0° a KM-HT...
Vak na krovinorez a záhradné nožnice
Prepravný vak je ideálny na prepravu a uloženie Vášho Kombi motora s okrúhlou rukoväťou spolu s najčastejšie používaným Kombi nástrojom FS-KM...
Zobrazenie 1 až 22 zo 22 (1 stránok)