Kategórie
Zoradiť podľa:
Doprava zdarma
STIHL SR 200
Ľahký rosič s extrémne veľkým užívateľským komfortom pri nosení vďaka dôrazu na ergonómiu, kompaktnosť a ťažisku v blízkosti tela. Ideálny pre starostlivosť o plodiny do výšky 2,5 m. Objem nádrže 10 l. Užívateľský veľmi jednoduché štartovanie, ovládanie jednou rukou pomocou..
Doprava zdarma
STIHL SR 430
Vysoko výkonný, chrbtový motorový rosič na veľkoplošnú aplikáciu prostriedkov na ochranu rastlín. S dosahom až 14,5 metra a komfortnou výbavou umožňuje efektívnu a sily šetriacu prácu. na trhu. Možné používať aj ako fúkač. Bohaté príslušenstvo. Komfortný rosič s veľmi veľkým dosahom...
Doprava zdarma
STIHL SR 450
Výkonný rosič na rozprašovanie prostriedkov na ochranu rastlín a granulátu. Veľký dosah. Nádrž na postrek s veľkým objemom. Možné používať aj ako fúkač. Bohaté príslušenstvo. Komfortný rosič a aplikátor granulátov s veľmi veľkým dosahom. Optimalizovaný filtračný systém. Obsluha vyslov..
Jemný filter 100M pre uzatvárací ventil Pre SG 31-71
Jemný filter pre uzatvárací ventil. Zabraňuje zablokovaniu trysiek s nízkou priepustnosťou..
Mosadzné trysky pre SG 21, 31, 51 a 71
Rozne typy trysiek pre manuálne postrekovače. Vyberte si typ trysky. Pre použitie ktorejkoľvek z trysiek potrebujete medzikus 4255 500 2800. ..
Ochranná mriežka pre nasávanie vzduchu
Ochranná mriežka nad sacím otvorom zabraňuje nasávaniu zvíreného lístia bez zníženia výkonu (doplnkový program pre konštrukčné rady STIHL BR 380, SR 340 a SR 420)...
Ochranný pás
Účinne rozkladá váhu stroja pre vyšší komfort hlavne pri dlhodobejšom používaní. Pre všetky modely...
Plochá dýza, pre SG 20
Optimálna pre precízne postrekovanie ohraničených plôch. Pre SG 20...
Postrekový štít, pre SG 20
Zabraňuje rozptyľovaniu postreku pri vetre. Pre SG 20...
Postrekový štít, pre SG 31, 51, 71
Zabraňuje rozptyľovaniu postreku pri vetre. Pre SG 20...
Predlžovacia rúra
Ideálna pre ručné postrekovača pre postrek na ťažko dostupných miestach rastlín ako je živý plot alebo ruže...
Predlžovacia sada
Predlžuje rosiacu rúru o 33cm. Odporúčame použiť s tlakovým čerpadlom. Pre SR 430, SR 450...
Doprava zdarma
Rozptyľovacia a rozprašovacia sada
Na aplikáciu granulátu je možné motorové rosiče dodatočne vybaviť adaptérom na rozptyľovanie a rozprašovanie...
Sada dýz, pre SG 11, 31, 51, 71
A) Plochá dýza, 400 cc/min (kvety, ovocné škôlky, tráva) B) Plochá dýza, 600 cc/min (plošný postrek s insekticídmi, herbicídmi a fungicídmi) C) Dýza s dutým kužeľom, 200 cc/min (ošetrovanie kríkov, stromov, jednotlivých rastlín) D) Dýza s dutým kužeľom, 600 cc/min (postrek jednotliv..
Sada dýz, pre SG 20
Dopredaj A) Plochá dýza, 400 cc/min (kvety, ovocné škôlky, tráva) B) Plochá dýza, 600 cc/min (plošný postrek s insekticídmi, herbicídmi a fungicídmi) C) Dýza s dutým kužeľom, 200 cc/min (ošetrovanie kríkov, stromov, jednotlivých rastlín) D) Dýza s dutým kužeľom, 600 cc/min (postrek j..
Doprava zdarma
Sada tlakového čerpadla s tryskami ULV
Trysky ULV rozprašujú kvapaliny na mimoriadne jemné kvapôčky. Tlakové čerpadlo zaisťuje konštantne rozprašované množstvo a dobré premiešanie kvapalín. Pre SR 320, 340, 400 a 420..
Doprava zdarma
Sada tlakového čerpadla s tryskami ULV pre SR200
Trysky ULV rozprašujú kvapaliny na mimoriadne jemné kvapôčky. Tlakové čerpadlo zaisťuje konštantne rozprašované množstvo a dobré premiešanie kvapalín.Pre SR200..
Doprava zdarma
Sada tlakového čerpadla s tryskami ULV pre SR430,450
Trysky ULV rozprašujú kvapaliny na mimoriadne jemné kvapôčky. Tlakové čerpadlo zaisťuje konštantne rozprašované množstvo a dobré premiešanie kvapalín.Pre SR430,450...
Zobrazenie 1 až 18 zo 32 (2 stránok)