Kategórie


Zoradiť podľa:
Jemný filter 100M pre uzatvárací ventil Pre SG 31-71
Jemný filter pre uzatvárací ventil. Zabraňuje zablokovaniu trysiek s nízkou priepustnosťou..
Mosadzné trysky pre SG 21, 31, 51 a 71
Rozne typy trysiek pre manuálne postrekovače. Vyberte si typ trysky. Pre použitie ktorejkoľvek z trysiek potrebujete medzikus 4255 500 2800. ..
Plochá dýza, pre SG 20
Optimálna pre precízne postrekovanie ohraničených plôch. Pre SG 20...
Postrekový štít, pre SG 20
Zabraňuje rozptyľovaniu postreku pri vetre. Pre SG 20...
Postrekový štít, pre SG 31, 51, 71
Zabraňuje rozptyľovaniu postreku pri vetre. Pre SG 20...
Predlžovacia rúra
Ideálna pre ručné postrekovača pre postrek na ťažko dostupných miestach rastlín ako je živý plot alebo ruže...
Sada dýz, pre SG 11, 31, 51, 71
A) Plochá dýza, 400 cc/min (kvety, ovocné škôlky, tráva) B) Plochá dýza, 600 cc/min (plošný postrek s insekticídmi, herbicídmi a fungicídmi) C) Dýza s dutým kužeľom, 200 cc/min (ošetrovanie kríkov, stromov, jednotlivých rastlín) D) Dýza s dutým kužeľom, 600 cc/min (postrek jednotliv..
Sada dýz, pre SG 20
Dopredaj A) Plochá dýza, 400 cc/min (kvety, ovocné škôlky, tráva) B) Plochá dýza, 600 cc/min (plošný postrek s insekticídmi, herbicídmi a fungicídmi) C) Dýza s dutým kužeľom, 200 cc/min (ošetrovanie kríkov, stromov, jednotlivých rastlín) D) Dýza s dutým kužeľom, 600 cc/min (postrek j..
SG 11
Ergonomický, ľahko ovládateľný ručný postrekovač pre aplikáciu kvapalných postrekov na ochranu rastlín, ľahké a účinné čerpadlo pre príjemnú prácu, vybavený dutou kónickou tryskou...
SG 11 PLUS
Veľmi odolný, dokonca aj pri použivaní agresívnych látok. Ergonomický, ľahko ovládateľný ručný postrekovač pre aplikáciu kvapalných postrekov na ochranu rastlín, ľahké a účinné čerpadlo pre príjemnú prácu, vybavený dutou kónickou tryskou. Maximálny tlak 3 bary Navyše o..
SG 21
Ručný postrekovač, zvlášť vhodný pre použitie na balkóne a zahrádke pri dome. Komfortná preprava vďaka ramennému popruhu. Dodávaný s tryskou s rozstrekom v tvare dutého kužeľa...
SG 31
Novinkou v našom sortimente je nový manuálny postrekovač STIHL SG 31, ktorý dopĺňa sortiment ručných postrekovačov a umiestňuje sa medzi SG 10 a SG 20. Manuálny postrekovač s nádobou na 5 litrov postreku pre ochranu rastlín, ničenie buriny a boj so škodcami. Vhodný najmä pr..
Doprava zdarma
SG 51
Ručný postrekovač pre príležitostné ale aj profesionálne použitie. Veľmi jednoduchá obsluha, rameno pumpy s možnosťou umiestnenia vpravo aj vľavo. Ergonomická robustná konštrukcia pre dlhú životnosť, extra pohodlné nosenie vďaka nízko položenému ťažisku, tvarovanej zadnej stene a vysok..
Doprava zdarma
SG 71
Ručný postrekovač pre profesionálne použitie. Veľmi jednoduchá obsluha, rameno pumpy s možnosťou umiestnenia vpravo aj vľavo. Ergonomická robustná konštrukcia pre dlhú životnosť, extra pohodlné nosenie vďaka tvarovanej zadnej stene a vysoko kvalitným popruhom. Manometer ukazujúci tlak ..
Teleskopická rúra
Teleskopická rúra na zväčšenie dosahu postrekovača...
Tlakový ventil, pre SG 20
Príslušenstvo pre manuálny postrekovač SG 20...
Tlakový ventil, pre SG 20, 1,5 bar
Príslušenstvo pre manuálny postrekovač SG 20...
Tlakový ventil, pre SG 20,2 bar
Príslušenstvo pre manuálny postrekovač SG 20...
Tlakový ventil, pre SG 31, 51, 71
Príslušenstvo pre manuálny postrekovač SG 31, 51, 71...
Vidlicová dýza, pre SG 20
Pomocou dvoch nastaviteľných dýz postrek dvoma smermi. Ideálne pre súčasný postrek dvoch riadkov alebo väčších plôch. Len pre SG 20..
Vidlicová dýza, pre SG 31, 51, 71
Pomocou dvoch nastaviteľných dýz postrek dvoma smermi. Ideálne pre súčasný postrek dvoch riadkov alebo väčších plôch. Len pre SG 20..
Zobrazenie 1 až 21 zo 21 (1 stránok)