Kategórie


Zoradiť podľa:
Doprava zdarma
STIHL HLE 71
Elektrické nožnice, ideálne pre orezávanie vysokých a širokých živých plotov v oblastiach citlivých na hluk. Nožová lišta nastaviteľná v rozsahu 0-125°. Obojstranne brúsené rezné nože. Vďaka optimálnej hmotnosti, pogumovanej rukoväti je práca zvlášť ..
Doprava zdarma
STIHL HSE 42
Nové ľahké a tiché elektrické záhradné nožnice s novým dizajnom umožňuje lepší výhľad na strihaný plot. Nový typ ochrany kábla proti ťahovému namáhaniu.Laserom vyrezané nože s vysokou frekvenciou zdvihov.Technické údaje: Menovité napätie 230 V Trieda akumulátorového náradia ..
Doprava zdarma
STIHL HSE 52
Nové ľahké a tiché elektrické záhradné nožnice s novým dizajnom umožňuje lepší výhľad na strihaný plot. Nový typ ochrany kábla proti ťahovému namáhaniu.Laserom vyrezané nože s vysokou frekvenciou zdvihov.Technické údaje: Menovité napätie 230 V Trieda akumulá..
Doprava zdarma
STIHL HSE 61
Ľahké a tiché elektrické záhradné nožnice so silným motorom a nízkymi vibráciami. Otočná rukoväť nastaviteľná v 5 polohách pre flexibilné a pohodlné strihanie.Technické údaje: Menovité napätie 230 V Trieda akumulátorového náradia Príkon 500 W Hmotnosť 3,9* kg Hladina ..
Doprava zdarma
STIHL HSE 71, 60 cm
Silné elektrické záhradné nožnice so silným motorom a nízkymi vibráciami pre hrubšie konáre. S otočnou rukoväťou nastaviteľnou v 5 polohách pre flexibilné a pohodlné strihanie. Dostupné v 2 verziách.Technické údaje: Menovité napätie 230 V Trieda akumulátorového náradia Prík..
Doprava zdarma
STIHL HSE 81
Robustné elektrické záhradné nožnice s veľmi silným motorom s výkonom 650 W pre živé ploty so silnými konármi. Otočná rukoväť nastaviteľná v 5 polohách pre väčší dosah. Obojstranne diamantom brúsené nože s veľkou vzdialenosťou zubov.Technické údaje: Menovité napätie..
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Zobrazenie 1 až 6 zo 6 (1 stránok)